Something Very Interesting in Ashdod this Weekend

משהו מאוד מעניין קורה באשדוד הסופ"ש

זוכרות את הפוסט הזה שבו סיפרתי לכן על מלא מקומות שווים לאכול בהם באשדוד? הפעם אני הולכת לספר לכן על 6 נוספים, אבל אל תדאגו זה לא אומר שכולן צריכות לעבור עכשיו לאשדוד כדי להינות מכל הקולינריה הנהדרת שיש לעיר להציע. ביום רביעי וחמישי הקרוב כל המקומות שמוצגים בפוסט הזה ועוד כמעט 40 נוספים הולכים להיות מרוכזים במקום אחד. כדי לגלות איפה תקראו את כל הפוסט, או תדלגו לפסקה האחרונה, לבחירתכן;)

A few months ago I wrote this post about wonderful places in Ashdod to eat at, today I am going to share with you 6 more, but don't worry, that does not mean you have to move to Ashdod to try them all. they and almost 40 other restaurants are going to be all at the same place this Wednesday and Thursday. To find out all about where and when read until the end, or skip to the last paragraph;)

1. לה- בריוש- מאפיה קונדיטוריה ביתית ומקסימה עם שפע בורקסים, קינוחים וכוסות הקפה הכי יפות בעולם. המקום נמצא במרכז הישן של העיר ברחוב רוגוזין ומאפשר ללקוחות להינות מבריזה נעימה מהים. הפרט שהכי אהבתי בלה-בריוש (אחרי קפה ממש ממש נהדר) הוא שאימצה אותו חתולה שהבעלים מאכילים מחוץ לשטח המאפיה. בעיני נוכחות של חתול מעידה על אנרגיה טובה של המקום ומבחינתי זה סימן נוסף שאני צריכה לחזור לשם.

1. La-Brioche- A little charming bakery, with tasty pastries, desserts, and the most beautiful coffee cups (and really great coffee). It is located in the old city center and you can always enjoy the pleasant sea breeze. The place was adopted by a cat, which is a good sign for me to the good vibes of the place.  

2. אטמוספרה- בר מסעדה שממוקמת על הגג של הסוואט סטאר בצפון העיר. המקום מעוצב באופן יפהפיה עם פרחים שתלוים על התקרה וכולל מרפסת מרשימה עם ברכה. שף המסעדה, והיועץ הקולינרי של האירוע, יגיש בסופ"ש הקרוב את הגיוזה היפהפיה שבתמונה.

2. Atmosphera- A beautifully designed place with flowers hanged from the ceiling and a porch with a pool. The chef, who is also the culinary advisor of the event of the weekend, is going to serve the beautiful gyoza in the photograph. 

3. ז'קוב דגים- המקום שבו יודעי הדבר של אשדוד קונים דגים, מוכנים או טריים. אני מרגישה שמתחילים להיגמר לי הדרכים לתאר בהם אוכל טוב, אבל תסמכו עליי כשאני אומרת שאם אתם אוהבי דגים אתם צריכים לבקר אצל ז'קוב. השבוע תוכלו לטעום את פלאפל הדגים הנהדר. 

3. Jack's Fish- Resto-shop where those who know come to get fish. I feel that I'm almost out of ways to describe good food, but you will just have to trust me when I tell you that if you love fish you need to try this place. This weekend they will be serving fish falafel. 

4. פורטו- פורטו נשבעים שהם מכינים את הפיצה הטובה ביותר, ובעוד לגבי זה אפשר להתווכח אין ספק שקרפצ'יו החציל שלהם פשוט אלוהי (תוכלו לבדוק את העניין בעצמכן). ניכר שהם משתמשים בחומרי גלם איכותיים ומקדישים תשומת לב רבה לעיצוב המנות שלהם.

4. Porto- They swear that their pizza is the best, and while you can argue about that there is dought that their eggplant carpaccio is divine. They use high-quality ingredients and pay great attention to the design of their dishes. 

5. השוק- אוכל רחוב- הוא מקום ביתי ומלא באנרגיה וכך גם האוכל שבו. מהביס הראשון אין ספק שהבעלים אוהב את מה שהוא עושה כשהוא קם בבוקר. אומנם זאת הייתה הפעם הראשונה בחיי שבה טעמתי עראיס ואין לי עם מה להשוות, הוא היה ממש שווה!

5. The Market- food street- is a warm and full of energy place. There is no dought the owner loves what he does. It was the first time in my life trying ara'is (fried pita with ground meat) but it definitely was good!

 6. החצר האחורית- סטודיו שף- במילה אחת: וואו! לפני שהאוכל של החצר האחורית הוא אוכל מדהים בצורה יוצאת מן הכלל, הוא יצירת אומנות. החצר האחורית היא מסעדה קטנה עם (ככמה שזה ישמע קלישאתי) לב ענק ודרייב מדהים לייצור משהו שלא נראה כמוהו באשדוד לפני כן. בסופ"ש הקרוב תוכלו לטעום מהטאקו הנפלא שלהם, אך אני ממליצה לכן בחום לא להסתפק בזה אלה להזמין מקום במסעדה עצמה לארוחת הטעימות שלהם (לפרטים תעקבו אחרי המסעדה בפייסבוק). 

6. The backyard- Chef Studio- In one word: WOW! Their food is first of all an art and after that unbelievably amazing food. This weekend you can try their delicious tacos, but I highly recommend you to come to the restaurant and enjoy their full variety (follow them on Facebook for more info). 

סקרניות? רעבות? בואו לפסטיבל עמים וטעמים, בגן אלישבע אשדוד, 9-10/05 החל מ19:00. יהיו 70 מנות ב10 ש"ח! מפת הגעה ורשימת המסעדות המשתתפות בפסטיבל כאן.

* תודה לתיירות אשדוד והמסעדות המתוארות בפוסט על האירוח.

Curious? Hungry? If you are in Israel this weekend, come to Ashdod's Food Festival in Alisheva Park on the 9-10/05, starting at 19:00. There will be 70 different dishes for 10nis each.

*Thank you Ashdod Tourism and the restaurants featured in this post for the hospitality.  

Hope to see you there!
Love you so-very-much,
Very Big Glasses.


6 comments:


 1. איזה כייף, אני באה לפסטיבל ברביעי ועכשיו לא יכולה לחכות כבר

  ReplyDelete
 2. ואו יאמי את עשית לי חשק. כיף שאהיה שם

  ReplyDelete
 3. גם אני אהיה שם מחר.
  אחרי שקראתי את הפוסט שלך, הבנתי שבחרתי נכון
  תודה!

  ReplyDelete
 4. במשך 7 שנים אשדוד היתה חלק מהיומום שלי
  והנה את מחדשת כאן

  ReplyDelete
 5. פתחת לי את התאבון

  ReplyDelete
 6. בתור אחת שגדלה ביבנה, אשדוד תמיד הייתה בשבילנו מעצמה קולינרית מוצלחת

  ReplyDelete


Very Big Glasses on Instagram